Hakkımızda

MKB Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret  Limited şirketi, Kasım  2013 tarihinde kurulmuş olup, yurt içi ve yurt dışı büyük projelerde edindiği deneyimleri   oluşturduğu seçkin, yetenekli ve tecrübeli kadrosu ile ulusal, uluslararası standartlara uygun, yaratıcı, yenilikçi mühendislik çözümleri üreterek, kaliteli, verimli ve detaylı tasarımla hizmet vermeyi hedeflemiştir. 

Yurtiçi ve yurtdışı mekanik tesisat proje ve danışmanlık hizmetlerinde; üstlenmiş olduğumuz projeleri yetkinlik ve başarı ile tamamlamak,  sektörde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve deneyimimizi müşterilerimizin faydası için kullanmak, yaptığımız işlerin kalitesi ve teknik üstünlüğü ile kalıcı bir yer edinmek, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Çevresel ve sürdürülebilirlik (yeşil bina) kavramlarını ön planda tutmak ve yenilikçi teknolojileri proje çalışmalarımızda optimum düzeyde uygulayarak, sağlıklı yarınların oluşturulmasına yardımcı olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Bu amaçla Kasım  2013 tarihinde, mekanik sistemlerinin tasarımı, yapımı ve işletilmesi aşamalarında hizmet vermek amacıyla MKB Mühendislik Müşavirlik İnşaat Ticaret  Limited şirketi olarak çalışmalarımıza başladık.

 

Search